ARHIV PRISPEVKOV
Urnik dela 22. 6. 2020 do 24. 6. 2020
KLEMEN ŽARN
URA/DAN | PON., 22. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |
9.05 – 9.50 | 1. Ch |
9.55 – 11.30 |
NIKOLA SAVIĆ
URA/DAN | PON., 22. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1. Ch |
9.05 – 9.50 | |
9.55 – 11.30 | 1. Ch |
RAZDELITEV SPRIČEVAL IN OBVESTIL O USPEHU ZA ŠOLSKO LETO 2019/20
TOREK, 23. 6. 2020
URA | ODDELEK | RAZREDNIK | PROSTOR |
OB 11.00 | 1.A | SABINA GRAMC LOKAR | SŠ 16 |
2.A | BOŠTJAN ZAJC | SŠ 07 | |
3.A | MARJETA KLEVŽE | SŠ 21 | |
4.A | BOJAN MORD | sMT | |
4.D | DUŠAN DVORŠČAK | SŠ 08 | |
OB 12.00 | 1.N | DAVID ŠTRUKELJ | SŠ 11 |
2.N | KLEMEN ŽARN | SŠ 23 | |
2.Nk | MARJAN KOROŠEC | dSTR |
SREDA, 24. 6. 2020
URA | ODDELEK | RAZREDNIK | PROSTOR |
OB 10.00 | 1.B | INA ČARIĆ | SŠ 19 |
1.C | MARJETA ČAMPA | SŠ 16 | |
2.B | ERIKA URŠIČ MODREJ | SŠ 23 | |
OB 11.00 | 2.C | DANE PORENTA | SŠ 08 |
2.E | ANA ARH | SŠ 11 | |
3.B | NATAŠA STRAH | SŠ 13 | |
3.C | JURE ŠKAPIN | SŠ 15 |
Pripravila: Irena Zgonc
Vpis v 1. letnike srednje šole ZGNL
Vpis v 1. letnike srednje šole ZGNL bo letos potekal samo preko pošte. Izpolnjene obrazce nam pošljite na spodnji naslov najkasneje do 30. 6. 2020.
Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana – vpis v SŠ (Andreja Lamut Gazvoda)
Vojkova cesta 74,
1000 Ljubljana
Urnik dela 15. 6. 2020 do 19. 6. 2020
ANA ARH
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | 1.Bm | ||||
11.00 – 12.30 | |||||
12.35 – 14.05 |
EVA OVEN
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | 1.Bm | ||||
11.00 – 12.30 | |||||
12.35 – 14.05 |
ZORICA MAGUŠA
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 3. Bs | ||||
9.05 – 10.35 | |||||
11.00 – 12.30 | |||||
12.35 – 14.05 |
JURIJ BIZJAK
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | 1.Ch | ||||
11.00 – 12.30 | |||||
12.35 – 14.05 |
DAVID ŠTRUKELJ
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | 2. Nm SŠ 11 | ||||
11.00 – 12.30 | 2. Nm SŠ 11 | ||||
12.35 – 14.05 |
VANJA MAKARIČ
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | 1.Cr SŠ 01 | 1.Nb SŠ 23 | |||
11.00 – 12.30 | 1.C, 1. B SŠ 16 | ||||
12.35 – 14.05 |
MARJAN KOROŠEC
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | |||||
11.00 – 12.30 | 2. Bk dSTR | ||||
12.35 – 14.05 |
NATAŠA PAVLOVIČ CVRTILA
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | 1.C SŠ 19 | ||||
11.00 – 12.30 | 1.Nb SŠ 19 | ||||
12.35 – 14.05 |
KLEMEN ŽARN
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1.Nb SŠ 23 | ||||
9.05 – 10.35 | |||||
11.00 – 12.30 | |||||
12.35 – 14.05 |
ERIKA URŠIČ MODREJ
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1.Nb | ||||
9.05 – 10.35 |
3. Bs SŠ21 (do 9.50) 2. Bm SŠ21 (do 9.50) |
||||
11.00 – 12.30 | |||||
12.35 – 14.05 |
MARJETKA KULOVEC
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | SZJ * | 1.Nb | |||
9.05 – 10.35 | SZJ * | ||||
11.00 – 12.30 | SZJ * | ||||
12.35 – 14.05 | SZJ * |
*Učiteljica se sama dogovori za točen čas s posameznimi dijaki
MARJETA ČAMPA
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1.Cr SŠ 23 | ||||
9.05 – 10.35 | |||||
11.00 – 12.30 | |||||
12.35 – 14.05 |
MATEJA NOGRAŠEK
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | |||||
11.00 – 12.30 | 2. A, 3. BS, 3. Bt, 2. Nb | ||||
12.35 – 14.05 |
BOŠTJAN ZAJC
URA/DAN | PON., 15. 6. 2020 | TOREK, 16. 6. 2020 | SREDA, 17. 6. 2020 | ČETRTEK, 18. 6. 2020 | PETEK, 19. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | 3. A (od 10.00 do 11.00) | ||||
11.00 – 12.30 | |||||
12.35 – 14.05 |
Urnik dela 8. 6. 2020 do 12. 6. 2020
BOŠTJAN ZAJC
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 3. A sMT | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 3. A sMT | 3. A sMT | ||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 3. A sMT | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
BOJAN MORD
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | ||||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 3. A (vsi) sMT | 4. A od 11.50 do 12.30 sMT | ||
12.35 – 14.05 | PM, ZI | 3. A (vsi) sMT | 2. A, 4. A do 14.30 sMT | 3. A (vsi) sMT |
NATAŠA HACIN
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 4. Dg dGR | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 4. Dg dGR | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 4. Dg dGR | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
MATEJA LUNAR JEMEC
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 3. A SŠ 06 | 2. A, 3. A SŠ 06 | |||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 3. A SŠ 06 | 2. A, 3. A SŠ 06 | ||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | ||||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
SILVI TREBOVC
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 3. Bt, 4. Dt SŠ 04 | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 3. Bt, 4. Dt SŠ 04 | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 3. Bt, 4. Dt SŠ 04 | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
MATEJA NOGRAŠEK
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 2. Nm SŠ 08 | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 2. A SŠ 08 | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI | 3. Bt, 3. Bs SŠ 08 |
NIKOLA SAVIĆ
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1.Ch dSLA | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 1.Ch dSLA | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 1.Ch dSLA | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
ALEŠ ZAVRL
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 4. A, 2. A sMT | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 4. A, 2. A sMT | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 4. A, 2. A do 11.45 sMT | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
ZORICA MAGUŠA
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 3.Bs SŠ 23 | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | ||||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | ||||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
DUŠAN DVORŠČAK
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1.A, 3. A, 2. Cr SŠ 08 | 4. D SŠ 08 | |||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 1.A, 3. A, 2. Cr SŠ 08 | 4. D SŠ 08 | ||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 1.A, 3. A, 2. Cr SŠ 08 | 4. D SŠ 08 | ||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
NATAŠA PAVLOVIĆ CVRTILA
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1.Ch SŠ 19 | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 1.Ch SŠ 19 | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 1.Nb SŠ 19 | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
MATJAŽ MODER – POPRAVNI IZPIT
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm |
9.05 – 10.35 | PM, ZI 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm |
11.00 – 12.30 | PM, ZI 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm |
12.35 – 14.05 | PM, ZI 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm | 4. Bm |
FRANCI BIDER
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | ||||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | ||||
12.35 – 14.05 | PM, ZI | 3. Bs SŠ 08 |
VANJA MAKARIČ
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 1.Nb SŠ 23 | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 1.C, 1.B SŠ 16 | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
KLEMEN ŽARN
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1.Nb SŠ 23 | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 1.Nb SŠ 23 | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 2. Nm SŠ 23 | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
MARJETA ČAMPA
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | ||||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 3. Bt, 3. Bs SŠ 16 | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
ANDREJA ŠIMENC
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1.Nb dSLA | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 1.Nb dSLA | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 1.Nb dSLA | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
DAVID ŠTRUKELJ
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 2. Nm SŠ 11 | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 2. Nm SŠ 11 | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | ||||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
PETER H. POTOČNIK
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 2. Bm dLE | 2. Nm dLE | |||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 2. Bm dLE | 2. Nm dLE | ||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 2. Bm dLE | 2. Nm dLE | ||
12.35 – 14.05 | PM, ZI | 2. Bm dLE | 2. Nm dLE |
KATJA KASTELIC
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1.Cr SŠ 01 | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 1.Cr SŠ 01 | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | ||||
12.35 – 14.05 | PM, ZI |
MARTA SLOKAN
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | ||||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | ||||
12.35 – 14.05 | PM, ZI | 2. N SŠ 19 |
ERIKA URŠIČ MODREJ
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 3. Bs SŠ 21 (do 9.50) | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 2. Nm SŠ 23 | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI | 1.Ch SŠ 23 |
BOŠTJAN KREMLJAK
URA/DAN | PON., 8. 6. 2020 | TOREK, 9. 6. 2020 | SREDA, 10. 6. 2020 | ČETRTEK, 11. 6. 2020 | PETEK, 12. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1. Bk dSTR | ||||
9.05 – 10.35 | PM, ZI | 1. Bk dSTR | |||
11.00 – 12.30 | PM, ZI | 1. Bk dSTR | |||
12.35 – 14.05 | PM, ZI | 1. Bk dSTR |
Urnik dela 1. 6. 2020 do 5. 6. 2020
BOŠTJAN ZAJC
URA/DAN | PON., 1. 6. 2020 | TOREK, 2. 6. 2020 | SREDA, 3. 6. 2020 | ČETRTEK, 4. 6. 2020 | PETEK, 5. 6. 2020 |
7.30 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | POKLICNA MATURA |
3. A sMT 1Bg sMT |
|||
11.00 – 12.30 | POKLICNA MATURA | 3. A sMT | |||
12.35 – 14.05 | POKLICNA MATURA | 4. Dg Dgr |
BOJAN MORD
URA/DAN | PON., 1. 6. 2020 | TOREK, 2. 6. 2020 | SREDA, 3. 6. 2020 | ČETRTEK, 4. 6. 2020 | PETEK, 5. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 3. A sMT | ||||
9.05 – 10.35 | POKLICNA MATURA | 3. A sMT | |||
11.00 – 12.30 | POKLICNA MATURA | 2. A sMT | |||
12.35 – 14.05 | POKLICNA MATURA |
NATAŠA HACIN
URA/DAN | PON., 1. 6. 2020 | TOREK, 2. 6. 2020 | SREDA, 3. 6. 2020 | ČETRTEK, 4. 6. 2020 | PETEK, 5. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 4. Dg dGR | ||||
9.05 – 10.35 | POKLICNA MATURA | 4. Dg dGR | |||
11.00 – 12.30 | POKLICNA MATURA | 1.Am SŠ07 |
4. Dg (DO 11.45) dGR 1.Bg (OD 11.45 DALJE) dGR |
||
12.35 – 14.05 | POKLICNA MATURA | 1.Am SŠ07 | 1.Bg dGR |
MATEJA LUNAR JEMEC
URA/DAN | PON., 1. 6. 2020 | TOREK, 2. 6. 2020 | SREDA, 3. 6. 2020 | ČETRTEK, 4. 6. 2020 | PETEK, 5. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1. Am SŠ06 | 1.Bg SŠ06 | |||
9.05 – 10.35 | POKLICNA MATURA | 1. Am SŠ06 | 1.Bg ( DO 11.45) SŠ06 | ||
11.00 – 12.30 | POKLICNA MATURA |
2. A SŠ06 3. A SŠ06 |
3. A (OD 11.45 DALJE) SŠ06 | ||
12.35 – 14.05 | POKLICNA MATURA | 3. A SŠ06 |
SILVI TREBOVC
URA/DAN | PON., 1. 6. 2020 | TOREK, 2. 6. 2020 | SREDA, 3. 6. 2020 | ČETRTEK, 4. 6. 2020 | PETEK, 5. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 2. Nb SŠ04 | ||||
9.05 – 10.35 | POKLICNA MATURA | 2. Nb SŠ04 | |||
11.00 – 12.30 | POKLICNA MATURA | 2. Nb (DO 11.30) SŠ04 | |||
12.35 – 14.05 | POKLICNA MATURA |
ANA ARH
URA/DAN | PON., 1. 6. 2020 | TOREK, 2. 6. 2020 | SREDA, 3. 6. 2020 | ČETRTEK, 4. 6. 2020 | PETEK, 5. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | POKLICNA MATURA | 1. Nb dSLA | 1. Nb dSLA | ||
11.00 – 12.30 | POKLICNA MATURA | 1. Nb dSLA | 1. Nb dSLA | ||
12.35 – 14.05 | POKLICNA MATURA |
MARJAN KOROŠEC
URA/DAN | PON., 1. 6. 2020 | TOREK, 2. 6. 2020 | SREDA, 3. 6. 2020 | ČETRTEK, 4. 6. 2020 | PETEK, 5. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | |||||
9.05 – 10.35 | POKLICNA MATURA | 2. Bk dSTR | |||
11.00 – 12.30 | POKLICNA MATURA | 2. Bk dSTR | |||
12.35 – 14.05 | POKLICNA MATURA |
NIKOLA SAVIĆ
URA/DAN | PON., 1. 6. 2020 | TOREK, 2. 6. 2020 | SREDA, 3. 6. 2020 | ČETRTEK, 4. 6. 2020 | PETEK, 5. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 1.Ch dSLA | ||||
9.05 – 10.35 | POKLICNA MATURA | 1.Ch dSLA | |||
11.00 – 12.30 | POKLICNA MATURA |
1.Ch dSLA 2. Nb (OD 11.30 DALJE) dSLA |
|||
12.35 – 14.05 | POKLICNA MATURA | 2. Nb dSLA |
ZORICA MAGUŠA
URA/DAN | PON., 1. 6. 2020 | TOREK, 2. 6. 2020 | SREDA, 3. 6. 2020 | ČETRTEK, 4. 6. 2020 | PETEK, 5. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 | 3. Bs | ||||
9.05 – 10.35 | POKLICNA MATURA | ||||
11.00 – 12.30 | POKLICNA MATURA | ||||
12.35 – 14.05 | POKLICNA MATURA |
ALEŠ ZAVRL
URA/DAN | PON., 1. 6. 2020 | TOREK, 2. 6. 2020 | SREDA, 3. 6. 2020 | ČETRTEK, 4. 6. 2020 | PETEK, 5. 6. 2020 |
8.15 – 9.00 |
1.Am sMT 2. A sMT 4. A sMT |
||||
9.05 – 10.35 | POKLICNA MATURA | ||||
11.00 – 12.30 | POKLICNA MATURA | ||||
12.35 – 14.05 | POKLICNA MATURA |
AKTUALNO V SREDNJI ŠOLI
Hitre povezave
Kontakti
Hišna centrala: +386 15800 500
Sprejemna ambulanta zdravstvene enote: +386 15800 536
Tajništvo: +386 15800 532
Zbornica osnovne šole: +386 15800 552
Zbornica vrtca: +386 31 339 864
Zbornica srednje šole: +386 15800 537
Dom: 00386 1 58 00 514, +386 15800 543
Tajništvo direktorja: 00386 1 58 00 512
Telefaks: 00386 1 56 82 527
Elektronska pošta: info@zgnl.si
Osebna izkaznica
Polno ime: ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA
Kratko ime: ZGN Ljubljana
Naslov: Vojkova cesta 74, 1000 Ljubljana
Matična številka: 5695252000
Davčna številka: SI 57421838
Šifra proračunskega uporabnika: 68993
Številka transakcijskega računa: SI56011006030689950
BIC koda: BSLJSI2X
Banka: Banka Slovenije, Slovenska cesta 35, 1505 Ljubljana
Ustanovitveni akt ZGNL: Sklep Vlade RS št.: 01403-161/2008/5 in Sprememba Sklep Vlade RS št.: 01403-51/2010/4
Energetska izkaznica