Spoštovani.

V petek, 1. 9. 2023, ne bo skupnega sprejema dijakov ter druženja po oddelkih z razredniki.
Ob koncu pouka se je zavod spremenil v veliko gradbišče. Zato bo prvi šolski dan potekal po zoomu. Razredniki bodo svojim dijakom vnaprej poslali spletne povezave, ki bodo objavljene tudi na spletni strani šole http://srednja.zgnl.si/.
Zoom razredne ure bodo ob 9.00.

Dom v petek ne bo odprt.

V ponedeljek, 4. 9. 2023, se prične pouk v živo na v šoli. Dijakom 1., 2. in 3. letnika se prične ob 8.50. Dijakom 4. in 5. letnika se prične 9. 40. Pouk bo za vse potekal do 12. 25 ure.

Pred poukom lahko domski dijaki svoje stvari odnesejo v vzgojne skupine in se tam namestijo. Vzgojitelji v DD Vič (Gerbičeva ulica 53) kot tudi na ZGNL (Vojkova 74) jih pričakujejo od 7.00 dalje.

Dijaki naj s seboj v dom prinesejo vse potrebno za bivanje ter športna oblačila, saj bo prvi teden šolskega leta izveden športni dan. Dijaki prvih letnikov gredo v tem tednu še na tabor.

Od 4. 9. 2023 bo organizirana tudi prehrana, na katero se je potrebno prej prijaviti.

Želim vam prijetne zadnje počitniške dni

Mag. Barbara Lenart Bregar
Ravnateljica srednje šole in doma