V petek 11.2.2022 in v soboto 12.2.2022 sta srednja šola in dom ZGNL organizirala informativna dneva za vse zainteresirane učence in njihove starše.

Prijavljenim udeležencem smo v uvodu predstavili šolanje, sledile so predstavitve poklicnih smeri ter dijaškega doma v družbi učiteljev in vzgojiteljev,  v zaključku pa je potekal pogovor udeležencev z vodstvom in šolsko svetovalno službo.

V kolikor ste zamudili naš informativni dan, vas vljudno vabimo k ogledu video posnetka »Predstavitev poklicev« ter video posnetka »Sprehod skozi srednjo šolo (učilnice in delavnice) in dijaški dom«.

Predstavitev poklicev

Predstavitev poklicev v SZJ

Sprehod skozi SŠ in dijaški dom

Za dodatna vprašanja glede vpisa v naše srednje šolske programe smo vam šolske svetovalne delavke na voljo na elektronskem naslovu: sssvetovalna@zgnl.si

Lepo vas pozdravljamo in želimo uspešen vpis v srednjo šolo!