Spoštovani dijaki in starši,
obveščam vas, da bo v naslednjem tednu od 2. – 6. 11. 2020 pouk na srednji šoli ZGNL potekal na daljavo.
Pouk bo potekal po veljavnem urniku vključno z razrednimi in govorilnimi urami, izvajalo se bo tolmačenje in tudi ure DSP. Vstopna točka je Moodle učilnica.

Vsaka ura se začne točno po urniku z videokonferenco, ki traja od 20 – 30 minut, ostali del ure pa imate dijaki čas za prepis snovi ali kakšno nalogo. Pri izvajanju blok ur ali več ur praktičnega pouka se lahko video konferenca izvede v strnjeni obliki (40 min) in potem poteka samostojno delo, po dveh šolskih urah pa se tak način dela ponovi.

Dom bo zaprt.

V prilogi spodaj so naši kontakti in predlog načrta dela na daljavo, ki naj vam bo dijakom v pomoč in oporo.

V kolikor boste imeli kakršne koli težave s sodelovanjem pri pouku, nas prosim čimprej kontaktirajte (razrednik, svetovalne delavke, pomočnica ravnateljice, ravnateljica), pri tehničnih težavah pa se obrnite prosim na Romano in Tadeja Kolar.

Merkajte nase in merkajte na druge.

Lep praznični vikend vam želim, potem pa se naslednji teden ‘vidimo na daljavo’,

Bernarda Kokalj
ravnateljica srednje šole in doma

Predlog načrta dela na daljavo