Spoštovane bodoče dijakinje in dijaki,

prosimo vas, da med 13. 6. in 18. 6. 2023 izpolnite vpisne obrazce, ki so dostopni na naslednji povezavi vpisni obrazci ali na spletni strani Srednja šola Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana, pod naslovom Vpis, programi in predmetniki najdete povezavo Obrazci ob vpisu.

Vpisi v srednjo šolo bodo potekali osebno med 19. 6. in 27. 6. 2023 v prostorih svetovalne službe SŠ ZGNL. Vabilo za vpis boste prejeli po e-pošti in po navadni pošti na vaš domač naslov.

Na vpis povabljene dijakinje in dijaki s starši. S seboj prinesite:

1. Fotokopijo spričevala zaključnega razreda.
  2. Fotografijo za dijaško izkaznico, v kolikor boste to želeli (fotografija, ki se uporablja za izdelavo osebnih dokumentov). Strošek izdelave boste poravnali po položnici. Na zadnjo stran fotografije napišite ime in priimek dijaka/dijakinje.

Za vse dodatne informacije sta na razpolago šolski svetovalni delavki:

Bernarda Banko, elektronski naslov bernarda.banko@zgnl.si oz. tel. 01/58 00 596,

Katja Frangež, elektronski naslov katja.frangez@zgnl.si oz. tel. 01/58 00 516.

Želimo vam uspešen zaključek in se vidimo na vpisu.